Sklenice na víno

Italská značka Zafferano vznikla s cílem nabídnout ideální nástroj na degustaci vína pro profesionály i nadšence. Každá sklenice byla navržena tak, aby vínu umožnila ukázat všechny své specifické vlastnosti a plně se rozvinout. Právě u skleničky začíná ten správný požitek z pití vína. Stejné víno má různé nuance v závislosti na tvaru sklenice, v níž je nalito. Správná volba skla dá vínu možnost vyjádřit svůj specifický charakter. Volba sklenice je o to důležitější, o čím víc ušlechtilé víno jde.

U produktů od Federica de Majo jdou estetické a umělecké aspekty zpracování skla ruku v ruce s pečlivým výběrem použitých surovin. Zafferano degustační skleničky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který byl zvolen pro své specifické technické vlastnosti – co největší transparentnost a vysokou odolnost proti rozbití při mytí.

Vinné skleničky značky Zafferano můžete vybírat z několika designový řad: Zafferano Esperieze, Zafferano Eventi, Zafferano VEM a v neposlední řadě Zafferano Ultra Light.

Výzkum a pečlivý výběr materiálů,  snaha o funkčnost, experimentování a stále více inovativních technických řešení dostalo značku Zafferano na špičku mezi výrobci vinného skla nejen v Itálii ale i v celosvětovém měřítku.

0

Košík