Lyngby

Lyngby je dánská designová společnost, která znovu objevuje a znovu vytváří umělecká díla skandinávského designového dědictví. V roce 2012 jsme obnovili klasickou, originální vázu Lyngby, která byla původně vyráběna společností Porcelænsfabrikken Danmark od roku 1936 až do roku 1969, kdy byla továrna v Lyngby uzavřena. Váza se v průběhu času stala ikonickým sběratelským předmětem.

Jednoduchý a nenáročný tvar je vhodný pro jakýkoliv prostor. Na základě popularity vázy Lyngby jsme se rozhodli znovu zavést výrobu a vrátit ji zpět do nejen dánských domovů.

S maximální péčí a s hlubokou úctou k jedinečné historii vázy byla vyvinuta s novým, modernějším vzhledem, který dodává krásný texturní charakter. Váza je k dispozici v několika velikostech a různých barvách jak v porcelánu, tak ve skle. Kromě toho kolekce nyní zahrnuje Lyngby Bowl, Lyngby Candle, Lyngby Flowerpot, stejně jako široký sortiment Lyngby Dinnerware, který dodává moderní eleganci každému jídelnímu stolu a kuchyni. Další výrobky, které se hodí do této harmonické koncepce, jsou na cestě.
0

Košík