Zafferano

Příběh designéra společnosti Federica de Majo má své počátky v rodinném podniku na proslulém sklářském ostrově Murano nedaleko italských Benátek.

Během své práce, kdy se zabýval uměleckým sklářstvím, ho zaujala myšlenka, jak díky tvaru sklenice je možné ovlivnit požitek z kvalitního vína. Víno je součástí italské tradice a totéž platí i u skla. Dva symboly italské kultury se sešly ve sklenici na víno značky Zafferano.

Tvar sklenice určuje, jak se bohatství vůní a chutí ve víně otevře. Výběr správného skla umožní vínu vyjádřit všechny své ušlechtilé vlastnosti.

Vedle této hlavní funkce musí sklenice zobrazovat eleganci a rafinovanost. Sklenice Zafferano představují dokonalou kombinaci slavného italského designu a zároveň funkčnosti. Řadu vinných sklenic doplňuje pestrá škála barevných sklenic na vodu. V čele této skupiny stojí ručně vyráběné sklenice s názvem Perle. Je to skutečně perla sklářského umění, která Vás zaujme svým jedinečným designem. Sklenice je možné kombinovat v několika barvách.

Dnes patří Zafferano mezi nejvyhledávanější značky světových restauratérů a všech milovníků italského designu.
0

Košík