O nás

Jak to všechno začalo…? S mojí ženou Lucií máme rádi Itálii, milujeme dobré jídlo, víno a vše kolem něj. Před několika lety jsme byli s partou kamarádů na zimní dovolené v Alto Adige a navštívili restauraci, která nás oslnila svým čistým designem a elegancí, kde hlavní prim hrály barevné sklenice na vodu italské značky Zafferano z Murana. Po návratu domů nám to nedalo a zavolali jsme do Benátek a domluvili si návštěvu s Paolo de Osti, který má vše na starosti. Byli jsme nadšeni historií a designem všech produktů, které navrhuje sám majitel a hlavní designér společnosti Federico de Majo.

Rozhodování nebylo dlouhé, v září 2013 jsme získali zastoupení pro ČR a stali se tak dovozci nejbarevnějšího skla na vodu u nás na trhu. Dnes můžete obdivovat sklenice Zafferano v podnicích jako je síť restaurací italského šéfkuchaře Riccarda Lucque a Ondřeje Rákosníka La Collazione, kam patří například La Bottega Bistroteka v Dlouhé ulici, La Bottega di Finestra v Platnéřské ulici, La Bottega Gastronomica a mnoho dalších, dále také v asijské restauraci Buddha Bar, v restauraci V Zahradě, Cristal Baru, Hotelu Jurys Inn, v restauraci Figo,… a též v mnoha zahraničních restauracích oceněných hvězdami Michelin, jako jsou například Zu Rose (Eppan IT), Buca Osteria & Enoteca (Four Season CAN), Rosa Alpina (Badia IT) nebo slavná Roca Moo (ESP) a další.

Koncem roku 2017 vznikl projekt Culinary Design, e-shop a prodej produktů, které se nám líbí a věříme, že se budou líbit i Vám. Slibujeme, že pro Vás budeme dále hledat krásné věci, které Vám budou dělat radost. Drobné detaily a malé radosti dělají náš život hezčí.

Lucie a Jiří Mecnerovi
Culinarydesign.cz

0

Váš košík